Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и половни гуми и бандажи

Голем асортиман на нови и половни квалитетни гуми и бандажи од различни брендови. Се продаваат зимски и летни гуми, и многу модели на бандажи и алуминиумски фелни за сите типови на возила.

Продажба на гуми


Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат автомобилски гуми (зимски и летни пневматици) од сите брендови и димензии, и тоа: Continental, Sava, Michelin, Hankook, Windforce, Pirelli и многу други. Тука може да купите поволни, но зачувани гуми. Исто така може да купите и нови гуми бидејќи голем број на фирми специјализирани за продажба на авто гуми, бандажи и делови, ги огласуваат своите производи на Пазар3.Користени и нови бандажи / Алуминиумски фелни


Голем избор на бандажи и раткапни за сите типови возила и сите марки на автомобили и тоа: Audi, BMW, Mercedes, Volkswagen, Citroen, Alfa Romeo, Ford, Opel, и многу други.


Возачите избираат помеѓу монтирање на алуминиумски или челични фелни, а некои избираат и соодветни раткапни за своето возило.


Најдобра понуда и најниски цени на гуми и бандажи на едно место! На Пазар3.мк голем број на физички лица и компании продаваат нови или користени гуми по најдбори цени!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации