Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на нови и половни гуми и бандажи

Голем асортиман на нови и половни квалитетни гуми и бандажи од различни брендови. Се продаваат зимски и летни гуми, и многу модели на бандажи и алуминиумски фелни за сите типови на возила.


Продажба на гуми

Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат автомобилски гуми (зимски и летни пневматици) од сите брендови и димензии, и тоа: Continental, Sava, Michelin, Hankook, Windforce, Pirelli и многу други. Тука може да купите поволни, но зачувани гуми. Исто така може да купите и нови гуми бидејќи голем број на фирми специјализирани за продажба на авто гуми, бандажи и делови, ги огласуваат своите производи на Пазар3. 

 

Користени и нови бандажи / Алуминиумски фелни

Голем избор на бандажи и раткапни за сите типови возила и сите марки на автомобили и тоа: Audi, BMW, Mercedes, Volkswagen, Citroen, Alfa Romeo, Ford, Opel, и многу други. 

Возачите избираат помеѓу монтирање на алуминиумски или челични фелни, а некои избираат и соодветни раткапни за своето возило. 

 

Најдобра понуда и најниски цени на гуми и бандажи на едно место! На Пазар3.мк голем број на физички лица и компании продаваат нови или користени гуми по најдбори цени! 

Кон почеток