Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на товарни приколки, автотранспортери, и други видови на приколки

Продавате или купувате приколки?


Во оваа категорија на Пазар3.мк се врши продажба на сите видови на приколки, полуприколки, шлеп приколки, алуминиумски рампи, како и дополнителна опрема и резервни делови за приколки.

04 фев. 06:07 ,

Prikolka za kola

400 ЕУР

13 ноем. 22:03 , ,

Shepi za prikolka

800 МКД

06 ноем. 19:12 , ,

zimski gumi

7 000 МКД

06 ноем. 19:12 , ,

zimski gumi

100 ЕУР

Голем избор на приколки и полуприколки за автомобили


На Пазар3.мк може да продавате и купувате приколки, полуприколи, шлеп приколки, приколки за чамец, едноосовински, двоосовински приколици, како и додатна опрема (затегачи, заштитна брава, странични стабилизатори, резервно тркало) и резервни делови за истите. Огласите за продажба на приколки може да ги сортирате по цена, датум како и по местото каде се продаваат.Погледнете ја комплетната понуда на Пазар3.мк!


Тука се продаваат нови и половни приколки од брендовите Brako, Stema, TPV, Trigano, и многу други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации