Македонски | Shqip | English |

Avtomobilski gumi mk - се продаваат нови и половни гуми

Во оваа категорија на сајтот се продаваат avtomobilski gumi, како и бандажи за автомобили. Доколку Вашата бизнис дејност е продажба на автомобилски гуми и бандажи регистрирајте оглас дека продавате гуми и бандажи на Пазар3.мк! На најлесен начин стигнете до Вашата целна публика!

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Avtomobilski gumi mk - Продажба на гуми и бандажи за автомобили


Специјализирани сте за продажба на гуми за автомобили? Продавате бандажи за автомобили? Не ја пропуштајте можноста да ги претставите Вашите производи пред многубројната Пазар3 публика.


Најголемата продавница за гуми и бандажи во Македонија е Пазар3.мк! Купете нови или половни гуми по одлична цена онлајн. Пронајдете гуми за вашиот автомобил брзо и лесно. Одличен избор и најдостапни цени на гуми и бандажи.Се продаваат гуми и бандажи за сите автомобили - Avtomobilski gumi mk


Зимски, летни или пневматици за сите сезони? Инвестирањето во соодветни гуми за Вашиот автомобил е најдобрата одлука, меѓутоа голем број на сопственици на автомобили, се двоумат дали да купат гуми за секоја сезона, или да заштедат со купување на гуми за сите сезони. Трошоците за промена на пневматиците, и трошокот за купување на гуми и бандажи најчесто придонесува за тоа нивно двоумење.


На Пазар3.мк се продаваат нови но и половни гуми за сите автомобили. Голем број на правни лица, фирми за продажба на пневматици продаваат нови гуми и бандажи, но исто така на Пазар3.мк огласуваат и голем број на физички лица половни гуми и бандажи.


Се продаваат Dunlop, Continental, Bridgestone, Goodyear, Michelin, Sava, Pirelli, Riken, Hankook, Windforce и многу други брендови на гуми, со различни димензии кои одговараат на сите типови на автомобили.


Широк асортиман на алуминиумски бандажи и фелни се продаваат на Пазар3.мк. Голем избор на нови и користени бандажи по одлични цени. Алуминиумски бандажи, челични бандажи, раткапни, и капачиња за бандажи - на Пазар3 ќе најдете и нови и половни фелни!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации