Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Škoda | 105

27 авг. 22:15 , ,

ŠKODA 105

Година: 1986
Километража: 95 000 - 99 999
27 авг. 21:54 , ,

ŠKODA 105 S

400 ЕУР

Година: 1986
Километража: 130 000 - 139 999
10 мар. 16:47 , ,

Skoda 105 L - 86

250 ЕУР

Година: 1986
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток