Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Škoda Fabia

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!



Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Škoda Fabia | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 авг. 12:26
Линк
, ,

Skoda Fabia 1.2 plin Porsche Skopje

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 20:07 , ,

Skoda Fabia 1.4 TDI Full Oprema NE UVEZENA! 09g

3 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:12 Претпријатие , ,

Skoda Fabia 1.2 benzin 2010

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
03 авг. 11:44 Претпријатие , ,

SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW GREENLINE SUNROOF

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 11:44
Линк
, ,

Skoda Fabia odlicno socuvana

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
03 авг. 10:36
Линк
, ,

Skoda Fabia odlicno socuvana

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
02 авг. 22:12 ,

Škoda fabia 1,9 disel

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 12:26 , ,

Skoda Fabia 1.2 plin Porsche Skopje

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 16:33 Претпријатие ,

Skoda Fabia Monte Carlo 1.6tdi 2013

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул. 07:18 ,

Skoda Fabia 1.8

2 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 14:16 Претпријатие ,

SKODA FABIA 1.6 TDI 75 KS 161000 KM EU-5 - 12. MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
23 јул. 19:20 Претпријатие , ,

Skoda Fabia 1.2 TSI facelift 86ps CH

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 22:50 Претпријатие ,

Skoda Fabia 1.4 TDI 51kw 2014

5 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
13 јул. 17:29 , ,

Skoda Fabia 1.6tdi 75ks

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
12 јун. 22:47 , ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin/Plin 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 11:48 ,

Skoda Fabia Ambition 1.2 TSI 90ks 2015

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
05 мај 12:43 , ,

Skoda Fabia benzin 2006

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
20 апр. 20:53 , ,

Skoda Fabia 1.2 HTP 12 V

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 14:30 , ,

Skoda Fabia 1.2 prv spostvenik original 89.000km so klima

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
19 мар. 23:14 Претпријатие ,

SKODA FABIA 1.4 TDI 55 kW.2006 god

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев. 03:13 , ,

Se prodava

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
03 фев. 23:36 , ,

SKODA FABIA 2017 BENZIN PLIN

7 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
26 јан. 15:26 , ,

Skoda Fabia Tovarno

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
24 јан. 21:48 , ,

Se prodava Škoda Fabia Combi 1.2 vo odlicna sostojba

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
23 јан. 18:57 Претпријатие , ,

Skoda fabia 1.9 TDI

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 10:01 ,

Se prodava Skoda Fabija 2008

1 МКД

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 07:04 ,

Se prodava kola Skoda Fabija 2008

1 МКД

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 19:37 , ,

Skoda Fabia plin/benzin

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 23:09 ,

Skodaa

2 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 35 000 - 39 999
28 дек. 23:03 , ,

Se prodava Skoda Fabia Ambition 1.4tdi 2009g PRV SOPSTVENIK

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 07:47 Претпријатие , ,

SKODA FABIA 1.4MPI PLIN SO A-TEST NOVI ZIMSKI GUMI

1 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
13 ноем. 21:48 Претпријатие ,

SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks 2007 god

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
10 ноем. 18:28 ,

Se prodava Skoda Fabia

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 19:20 , ,

Skoda Fabia -06

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 окт. 10:15 Претпријатие , ,

Skoda Fabia rent a car

34 ЕУР / дневно

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
29 септ. 22:40 Претпријатие ,

SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks. 2008 god

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 08:24 , ,

Skoda Fabia 1.9 tdi

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 00:15 , ,

Се Продава Шкода Фабиа 1.2 Бензин

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
13 септ. 21:40 , ,

Skoda Fabia 1.2 HTP 2005

1 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
10 септ. 18:16 , ,

Se prodava

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
02 септ. 17:57 , ,

Skoda fabija mozna zamena za karavan

2 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 авг. 00:16 ,

Skoda Fabia

2 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 јул. 23:59 ,

Skoda Fabia -09

2 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.



Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.



Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.



Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!




Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк



Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Škoda Fabia | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.



Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.



Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."



Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!



Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации