Македонски | Shqip | English |

Боговиње | Возила | Автомобили | Škoda | Fabia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


04 дек. 12:04 Претпријатие ,

Skoda Fabia combi

52 000 МКД

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
22 мар. 10:11 ,

Skoda Fabia 1.9tdi -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 12:56 ,

Skoda Fabia

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
25 мај 22:03 ,

Skoda Fabia

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 13:26 ,

Škoda Fabia 67231km 1.4 mpi

Година: 2001
Километража: 60 000 - 64 999
06 апр. 12:48 , ,

SKODA FABIA RS 1.9 TDI FULL

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
02 септ. 16:54 ,

Skoda Fabia -07

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
16 јул. 10:15 ,

Skoda Fabia -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
16 јул. 02:19 ,

Skoda Fabia -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
17 фев. 20:06 ,

Skoda Fabia -01

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток