Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Škoda | Felicia

09 авг. 19:50 , ,

Skoda Felicia

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
25 јул. 00:48 , ,

Arif

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 00:47 , ,

Arif

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 18:59 , ,

prodavam shkoda

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 11:55 , ,

Skoda Felicia pickup -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
13 мај 18:05 , ,

Skoda Felicia

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 17:59 , ,

Skoda Felicia 1.3 so atest plin -99

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
11 мар. 14:58 ,

SKODA FELICIA 1.6 BENZIN PLIN REGISTRIRANA NOVA

690 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
03 мар. 16:32 ,

Skoda Felicia -97

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 12:51 ,

Skoda Felicia

Година: 1997
Километража: 55 000 - 59 999
13 фев. 17:52 , ,

Skoda Felicia 1.3 -96

420 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 20:05 ,

Skoda Felicia -96

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
23 дек. 15:03 , ,

Skoda Felicia 1.3

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 17:25 ,

Skoda Felicia benzin plin so ates

550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
15 ноем. 08:43 Претпријатие , ,

SKODA FELICIA 1.9DIESEL ZIMSKI GUMI REGISTRIRANA

990 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 00:22 ,

Škoda Felicia LX 1.3 Benzin

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 40 000 - 44 999
07 окт. 16:08 ,

Skoda Felicia

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
05 окт. 13:54 ,

Skoda Felicia 13

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 10:57 , ,

Skoda Felicia -95

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 12:00 , ,

Skoda Felicia 1.9 Dizel, cena po dogovor

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
19 септ. 17:12 , ,

Skoda Felicia -95 plin

950 МКД

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 21:17 , ,

Skoda Felicia odlicno socuvana

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 17:25 ,

Skoda Felicia -97

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
04 јун. 13:48 ,

Skoda Felicia cena po dogovor

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр. 20:38 , ,

Skoda Felicia

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 17:34 ,

Skoda Felicia

350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
17 мар. 22:17 ,

Skoda felicija

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 35 000 - 39 999
15 мар. 16:53 ,

Skoda Felicia 1.3 registrirana

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 12:48 , ,

FELICIJA SKODA 1.9 DIZEL

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 23:35 , ,

Škoda Felicia

1 250 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
05 окт. 13:07 , ,

Skoda Felicia

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
05 окт. 12:30 , ,

Skoda Felicia vo odlicna sostojba

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 08:56 , ,

Skoda Felicia ates plin

Година: 1995
Километража: 5 000 - 9 999
07 септ. 13:33 Претпријатие , ,

SKODA FELICIA A-TEST PLIN REGISTRIRANA EVTINA ZAM

770 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 20:08 , ,

SKODA FELICIJA KARAVAN 1.9 D ITNO

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
28 јул. 13:33 , ,

Skoda Felicia

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 10:27 , ,

Skoda Felicia vo odlicna sostojba

25 000 МКД

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 03:22 , ,

Skoda Felicia

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 02:27 ,

Skoda Felicia

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
24 јун. 17:37 , ,

Skoda Felicia

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток