Македонски | Shqip | English |

Маврово | Возила | Автомобили | Škoda | Felicia | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 окт. 00:22 Автомобили , Гостивар

Škoda Felicia LX 1.3 Benzin

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 40 000 - 44 999
15 јул. 03:22 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Skoda Felicia

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 18:55 Автомобили , Гостивар

Skoda Felicia

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
09 фев. 11:25 Автомобили , Гостивар

Skoda Felicia 1.9 -98

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 18:35 Автомобили , Гостивар

Skoda Felicia -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток