Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Škoda | Felicia | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


04 мај 09:50 Автомобили , Струмица

Skoda Felicia registrirana so ates plin

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
25 апр. 02:52 Автомобили , Струмица

Skoda Felicia

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 19:26 Автомобили , Струмица

Skoda Felicia

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
17 мар. 17:41 Автомобили , Струмица , Босилово

Skoda Felicia registrirana do 12 2018

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
04 јан. 09:04 Автомобили , Струмица

Skoda Felicija

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
01 септ. 13:53 Автомобили , Струмица

Skoda Felicia -95 cena povolna

1 050 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 13:12 Автомобили , Струмица , Босилово

Skoda Felicia 1.3 -98

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
02 септ. 17:37 Автомобили , Струмица , Босилово

Skoda Felicia -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток