Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Škoda | Octavia

Вчера 14:23 ,

Skoda Octavia

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:43 , ,

Skoda Octavia

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:07 Претпријатие , ,

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 19:27 , ,

SKODA OCTAVIA 1.9 tdi 105 ks Perfektna

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 16:45 , ,

Skoda Octavia

11 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
22 јул. 16:39 ,

Nova Skoda Octavia

16 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
06 јул. 14:47 ,

SKODA OCTAVIA 1.2 TSI -16

8 950 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
24 јун. 16:53 , ,

SKODA OCTAVIA 1.2 TSI 105 KS prv sopstvenik

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
22 јун. 11:35 Претпријатие ,

Skoda Octavia 1.9TDI -09

5 799 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 09:24 ,

Skoda Octavia 1.6 TDI 77kw

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун. 21:24 , ,

Skoda octavia 1.6 tdi

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
02 јун. 04:21 , ,

Me prodavat

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: > 500 000
11 мај 17:41 , ,

SKODA OKTAVA 1.9 DIZEL

8 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
04 мај 23:36 , ,

Skoda Octavia 2.0 dizel

13 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
30 апр. 12:14 , ,

Skoda Octavia 1.9 DSG

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 16:43 , ,

Skoda Oktavia 1.9 DSG

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 16:52 ,

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 4x4

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 20:50 , ,

Skoda Octavia

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
07 апр. 16:41 , ,

SKODA OKTAVIJA 1.4 BENZIN PLIN

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 16:24 , ,

Skoda Octavia 1.9 tdi

5 500 МКД

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 21:26 ,

Skoda Oktavia 1.9TDI 105Ks -07

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 11:06 , ,

Skoda Octavia

1 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
27 фев. 21:44 , ,

Skoda Octavia 1.4 -08

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
13 фев. 14:28 ,

Skoda Octavia 1.9 dizel

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 18:42 ,

Skoda Octavia 2.0. TDi. Rs

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
10 фев. 16:43 ,

SKODA OCTAVIA 1.9TDI 105KS REGISTRIRANA SERVISIRAN

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан. 19:37 , ,

Skoda Octavia -09

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
20 јан. 18:51 , ,

Skoda Octavia Neuvezena

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
10 јан. 22:36 , ,

Skoda Octavia 1.6 tdi 105ks

9 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 11:44 ,

Skoda Octavia

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 15:59 , ,

Se Prodava Skoda Octavia 1.9 D

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 дек. 17:38 ,

Skoda Octavia 1.6 tdi

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 07:04 Претпријатие ,

SKODA OKTAVIA 1.9 tdi 105 ks 4x4 -06

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 17:31 ,

Skoda Octavia 1.6 TDI -11

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 19:57 ,

Skoda Octavia 2.0tdi 140ks -06 PROMOCIJAA

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 11:46 Претпријатие ,

Skoda Octavia Scout 2.0 TDI 140ks 4X4 MT6 -11

9 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
04 дек. 15:56 ,

Skoda Octavia Povolno

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 15:34 , ,

Skoda Octavia 1.6 -15

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 13:25 , ,

Skoda Octavia

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 18:14 ,

Skoda Octavia

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 ноем. 18:31 ,

Skoda Oktavia Turka 1.9 TDI klima

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 14:35 ,

SKODA OCTAVIA 1.9TDI 110ks Porsche mk

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
24 окт. 08:57 , ,

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI -14

10 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 окт. 11:52 Претпријатие , ,

Skoda Octavia 1.6TDI DSG

12 820 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
13 окт. 17:57 , ,

Skoda Octavia

100 000 МКД

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток