Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Škoda | Octavia | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


13 ноем. 18:50 Автомобили , Скопjе , Карпош

Skoda Octavia Style

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
04 ноем. 21:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SKODA OCTAVIA 2.0 tdi 8v CH

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
30 окт. 23:02 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SKODA OCTAVIA -08

1 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: > 500 000
24 окт. 21:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Skoda Octavia Style 2.0 TDI 200HP

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
24 окт. 08:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI -14

10 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 окт. 11:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Петровец

Skoda Octavia 1.6TDI DSG

12 820 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
07 окт. 15:16 Автомобили , Скопjе , Центар

Skoda Octavia 2.0 TDI 143hp DSG -14

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток