Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Škoda | Rapid

Вчера 13:09 , ,

SKODA RAPID SPACEBACK 1.2 MPI -14

6 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
12 авг. 21:47 Претпријатие , ,

SKODA RAPID -16 1.2 MPI BENZIN I PLIN

7 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
07 авг. 18:41 , ,

Shkoda Rapid SPACEBACK 5500eur !!!

5 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
17 јул. 12:31 , ,

Skoda Rapid -14

6 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
22 јун. 09:05 Претпријатие , ,

SKODA RAPID 1.6 tdi Bluemotion CH

7 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 14:46 Претпријатие ,

Skoda Rapid 1.6 TDI 105 ks

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 12:12 Претпријатие , ,

Skoda Rapid Ambition 1.4TDI SB

14 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 5 000 - 9 999
01 јул. 13:08 ,

Skoda Rapid

6 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
15 апр. 14:45 ,

Skoda Rapid

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
07 мар. 17:47 , ,

Skoda Rapid 1.6 TDI

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
30 јул. 15:11 , ,

Skoda Rapid

9 100 ЕУР

Година: 2016
Километража: 55 000 - 59 999
13 окт. 21:33 , ,

Škoda Rapid Spaceback

13 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
27 мај 21:12 ,

Skoda Rapid

7 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
13 апр. 21:05 , ,

Škoda Rapid

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
04 окт. 09:28 , ,

Skoda Rapid Spaceback Ambition 1.4 TDI -16

11 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток