Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Škoda | Roomster

Денес 12:22 Претпријатие , ,

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 59KS PERFEKTNA

3 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:44 ,

Skoda Roomster 1.4Tdi

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 10:51 Претпријатие ,

SKODA ROOMSTER 1.9TDI 105 KS -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
15 јул. 09:24 Претпријатие , ,

SKODA RUMSTER -11 PLIN AUTOBERN

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
12 јул. 13:28 , ,

ŠKODA ROOMSTER 1.4 - BENZIN (PLIN ATEST)

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
24 мај 15:49 ,

Skoda Roomster 1.9 tdi 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 13:20 , ,

Skoda roomster 1.2 tsi

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 17:30 , ,

Skoda Roomster -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 19:53 , ,

Skoda Roomster -10

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
12 јул. 00:13 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi -08

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 15:59 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi extra sostojba

4 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 21:51 , ,

Skoda Roomster

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 09:15 , ,

SKODA ROOMSTER

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
20 апр. 11:28 , ,

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI KLIMATRONIK

3 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 17:07 , ,

Skoda Roomster 1.2 TSI Facelift

4 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
22 дек. 08:04 , ,

Roomster TSI 2011g.

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
04 окт. 15:02 , ,

Skoda Roomster

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
16 септ. 18:31 , ,

Skoda Roomster

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
26 авг. 01:01 , ,

Skoda Roomster SCOUT

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
26 јул. 00:49 , ,

Skoda Roomster 1.2 benzin plin

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 13:45 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi panorama exstra-08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
14 јул. 14:44 , ,

Skoda Rooster 1.6 so fabricen plin

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 јун. 09:27 , ,

Skoda ROOMSTER 1.4Tdi ful oprema

4 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
13 мај 20:00 , ,

Skoda Roomster 1.4 16v lux version TNG

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 14:21 ,

Skoda Roomster 1.4tdi

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
31 јан. 15:22 , ,

Skoda Roomster 1.9 tdi 105ks Full

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 00:04 ,

Skoda Roomster 1.4 - 16v 2007

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
26 авг. 11:51 , ,

Skoda Roomster Itur -10 1.9tdi 105ks EXTRA CENA

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 09:25 , ,

Skoda Roomster 1.9 TDi 105 ks Klimatronik

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
09 јул. 22:09 , ,

Skoda Roomster 1.9Tdi 105ks itour

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
10 апр. 21:18 , ,

Skoda Roomster 1.4 16V

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
28 јан. 20:12 , ,

Skoda Roomster 1.2 HTP

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
31 авг. 11:35 , ,

Skoda Roomster -99

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
16 јун. 06:49 , ,

Skoda Roomster -08

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
01 мај 19:53 , ,

Skoda Roomster -07

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 11:24 , ,

SKODA ROOMSTER 1.6TDI -12

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
07 апр. 17:20 , ,

Skoda Roomster -11

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
16 мар. 16:47 ,

Skoda Roomster 1.4 TDI -06

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
22 апр. 19:57 , ,

Skoda Roomster -09

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток