Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Škoda | Roomster | Pazar3

16 мар. 16:47 Автомобили , Куманово

Skoda Roomster 1.4 TDI -06

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
Кон почеток