Македонски | Shqip | English |

Чаир | Возила | Автомобили | Škoda | Roomster

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 фев. 09:23 Претпријатие , ,

SKODA ROOMSTER SCAUT1.9 TDI FUL OP -07 ODLICNA

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 јан. 23:08 Претпријатие , ,

SKODA ROOMSTER 1.9 TDI cycling CH

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 јул. 00:13 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi -08

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 15:59 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi extra sostojba

4 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 21:51 , ,

Skoda Roomster

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 09:15 , ,

SKODA ROOMSTER

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
20 апр. 11:28 , ,

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI KLIMATRONIK

3 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 17:07 , ,

Skoda Roomster 1.2 TSI Facelift

4 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
22 дек. 08:04 , ,

Roomster TSI 2011g.

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток