Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Škoda | Superb

07 авг. 00:47
Линк
, ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999

07 авг. 15:26 Претпријатие , ,

Skoda Super B 2.0 tdi

3 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 00:47
Линк
, ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
05 авг. 10:45 Претпријатие , ,

SKODA SUPERB 1.6 CRTDI DSG 7 Elegance

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
04 авг. 18:19 Претпријатие , ,

SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW 140KS -11 EKSTRA

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 23:13 , ,

Skoda Super B 1,6 TDI -13 od Porshe MK

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 20:41 , ,

SKODA SUPERB -1.4TSI - NEUVEZUVANA - BEZ ZAMENI

5 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
07 мај 09:07 , ,

SKODA SUPERB 1.4TSI NEUVEZUVANA BEZ ZAMENI

5 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
04 мај 10:51 Претпријатие , ,

Skoda Super B 2.0 tdi

4 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 10:21 , ,

SKODA SUPERB -09 NEUVEZUVANA

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 15:20 ,

Skoda Super b -09

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
01 фев. 16:01 , ,

Skoda Superb -11

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 15:47 , ,

Skoda Superb svajcarska so full oprema

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 септ. 19:46 , ,

Skoda SuperB 2.0 TDI -10 kupeno vo Porsche

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 авг. 15:13 Претпријатие ,

SKODA SUPERB -04

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 јул. 16:58 , ,

Skoda SuperB 2.0 TDI -06 EDITION 100

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 09:27 , ,

Skoda Superb 2.0 TDI

15 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
10 фев. 23:57 ,

SKODA SUPERB 1.9 TDI 131KS

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 20:14 , ,

Skoda Supeb

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 20:25 , ,

Skoda Superb

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
26 окт. 18:09 , ,

SKODA SUPERB

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 18:28 , ,

Skoda Super b 1.8TSI

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 00:50 , ,

Skoda Superb 2.0 tdi

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 22:08 ,

SKODA SUPERB

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 21:16 ,

Skoda Superb Elegance 1.8TSI

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 17:38 ,

SKODA SUPERB 2.0 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 15:47 , ,

Skoda Superb 1.9 TDI FULL OPREMA -09

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
15 септ. 01:06 ,

SKODA SUPERB 170HP 2.0

10 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
10 септ. 13:10 ,

SKODA SUPERB 2.0 TDI

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
31 авг. 10:23 , ,

SKODA SUBER B

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
02 авг. 12:42 ,

Skoda Superb

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 14:18 , ,

Skoda Superb 2.5 tdi 165 ks -04

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 19:48 , ,

SKODA SUPERB 1.8 TSI 160 KS ELEGANCE

10 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
22 јан. 19:22 ,

SKODA SUPERB 1.9 TDI 131KS KOZA EDNA VO MK -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 16:11 ,

SKODA SUPERB 2.0TDI 6brzini 140ks FULL AVTOCONNECT

5 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 ноем. 20:06 ,

Skoda Superb -09

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
04 окт. 09:36 , ,

Skoda Superb Active 1.6 TDI -15

18 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 30 000 - 34 999
26 септ. 12:55 , ,

Skoda Superb -11

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 20:32 , ,

SKODA SUPERB 1.9 DTI 130 KS -07 STRANSKI

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
08 мар. 15:37 , ,

SKODA SUPERB ELEGANCE PREMIUM -09

9 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
02 мар. 16:36 , ,

SKODA SUPERB -10

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
23 фев. 00:30 , ,

Skoda Super B -08

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
10 фев. 23:45 ,

Skoda Superb -11

13 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
03 фев. 21:08 ,

SKODA SUPERB -10 EKSTRA

10 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 18:30 , ,

Skoda Suberb 1.9 tdi -10

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
04 ноем. 16:45 ,

Skoda Superb -09

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
29 септ. 21:08 ,

Skoda Superb 1.9 dizel avtomatik -04

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг. 19:56 ,

Skoda Superb -09 moza i zamena

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
09 авг. 16:52 , ,

Skoda Superb Long -07

7 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток