Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Škoda | Superb | Pazar3

22 апр. 14:18 Автомобили , Струмица , Василево

Skoda Superb 2.5 tdi 165 ks -04

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток