Македонски | Shqip | English |

Чаир | Возила | Автомобили | Škoda | Yeti

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 фев. 09:07 , ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 105 KS

7 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
20 ноем. 13:40 , ,

Skoda Yeti

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
14 ноем. 15:37 , ,

Skoda Yeti 1.2 TSi 110 KS -17

14 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999
16 окт. 17:16 , ,

Skoda Yeti

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
18 септ. 20:01 , ,

Skoda Yeti

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
31 авг. 16:41 , ,

Skoda Yeti

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
15 мар. 22:54 , ,

Skoda Yeti mozi i zamena so vasa doplata

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
03 авг. 17:43 , ,

SKODA YETI BENZIN SO PLIN NEUVEZEN

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
07 дек. 12:11 , ,

SKODA YETI ITNO

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток