Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Škoda | Кавадарци

Fabia , 2
Felicia , 1
Octavia , 5
Superb , 2
Yeti , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Škoda | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 фев. 19:47 ,

Skoda Superb Kupena vo MK

7 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 23:24 ,

Skoda Superb - Kupena MK

8 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 13:08 ,

Skoda Yeti 4x4 2.0 tdi

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 18:14 ,

Skoda Octavia

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 14:35 ,

SKODA OCTAVIA 1.9TDI 110ks Porsche mk

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
24 јун. 09:44 ,

Skoda Octavia 2.0 tdi 16v 140ks full oprema

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 22:19 ,

SKODA FABIA 1.2 Uvezena od SVAJCARIJA

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
10 окт. 21:23 ,

Skoda Fabia 1.2

3 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 12:04 ,

Skoda Octavia -08

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
17 ноем. 16:23 ,

Skoda Octavia -08

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 400 000 - 449 999
11 апр. 18:28 ,

Skoda Felicia -99

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Škoda | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток