Македонски | Shqip | English |

Боговиње | Возила | Автомобили | Škoda

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 15:20 ,

Skoda Super b -09

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
16 фев. 13:23 ,

Skoda Octavia

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 11:43 , ,

Skoda Octavia

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев. 08:27 , ,

Skoda Octavia

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 10 000 - 14 999
31 јан. 10:04 Претпријатие ,

Skoda Octavia 1.9 TDI 105 KS 4X4 6 Brzini Full

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 12:04 Претпријатие ,

Skoda Fabia combi

52 000 МКД

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 11:51 , ,

Skoda Octavia

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 01:11 , ,

SKODA FAVORIT 136 L, 1.3

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
28 јун. 16:53 , ,

Skoda Oktavia 1.6 tdi DSG -10

12 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 17:34 ,

Skoda Felicia

350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток