Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Aixam

16 окт. 08:21 ,

Vespa Hamachi -18 so 1100km

550 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
13 апр. 01:07 , ,

Aixam City

5 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 35 000 - 39 999
13 апр. 13:39 ,

OTKUP NA AVTOMOBILI

1 666 ЕУР

Година: 2016
Километража: 15 000 - 19 999
21 ноем. 00:46 , ,

Aixam Crossline -14

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
12 ноем. 13:59 , ,

Aixam Crossline -13

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
31 авг. 20:44 , ,

Aixam Crossline -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток