Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 145

26 мај 17:39 , ,

ALFA 145 T SPARK

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
18 мај 12:13 , ,

Alfa Romeo 145 1.4 ts

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
16 фев. 17:39 ,

Alfa Romeo 145 -98

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
22 ноем. 00:07 ,

Alfa Romeo 145 cena po dogovor

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 21:04 ,

Alfa Romeo 145 1.9 JTD -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 17:57 , ,

Alfa Romeo 145

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 12:20 , ,

Alfa Romeo 145

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
18 јан. 16:24 ,

Alfa Romeo 145

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 22:46 , ,

Alfa Romeo 145

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 16:08 ,

Alfa Romeo 145 reg do sep TOP

1 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 септ. 19:17 , ,

Alfa 145

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 17:24 , ,

ALFA ROMEO 145 1.4 REGISTRIRANA

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 10:15 ,

Alfa Romeo

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 19:33 ,

Alfa Romeo 145

1 449 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 15:39 ,

Alfa Romeo 145

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
07 мар. 16:17 , ,

Alfa Romeo 145 1.6

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
07 мар. 16:17 , ,

Alfa Romeo 145 1.6

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
10 фев. 11:20 ,

Alfa Romeo 145 Twin spark 1.6

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 23:11 ,

Alfa Romeo

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
17 јан. 22:29 ,

Alfa 145 vo odlicna sostojba -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 02:47 , ,

Allfa Romeo 145 1.9 JTD -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
16 окт. 20:35 ,

Alfa Romeo -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
08 јун. 12:55 , ,

Alfa Romeo 145 -98

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
31 мај 20:56 , ,

Alfa Romeo 145 -00

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
03 мај 23:05 ,

Аlfa Romeo 1.4 so atest plin -95

790 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 18:30 ,

ALFA 145 TD REG SERVISIRANA GUMI DOBRI POVOLNO-96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 20:57 ,

Alfa Romeo 145 benzin plin -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 14:10 ,

Alfa Romeo -95

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
12 јул. 15:39 , ,

ALFA ROMEO 145 -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 23:26 , ,

Alfa Romeo 145 -96

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
09 мар. 23:06 ,

Alfa Romeo 145 -98

2 199 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
09 фев. 22:38 ,

Alfa Romeo 145 1.4 benzin -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток