Македонски | Shqip | English |

Гостивар | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 145

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 ноем. 04:46 ,

fa;lkfa;lskf

7 887 878 МКД

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
20 септ. 09:52 , ,

Alfa Romeo 145 1.4 ts

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
20 јул. 00:05 , ,

Eako

600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
26 мај 17:39 , ,

ALFA 145 T SPARK

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 17:39 ,

Alfa Romeo 145 -98

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
22 ноем. 00:07 ,

Alfa Romeo 145 cena po dogovor

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 21:04 ,

Alfa Romeo 145 1.9 JTD -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 17:57 , ,

Alfa Romeo 145

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 12:20 , ,

Alfa Romeo 145

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
18 јан. 16:24 ,

Alfa Romeo 145

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток