Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 146

13 мај 16:45 ,

Alfa Romeo

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
26 апр. 09:24 , ,

Alfa Romeo 146 1.9JTD 77KW

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 23:06 ,

Alfa Romeo 146 1.9 JTD

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 02:21 , ,

Alfa Romeo 146

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
28 мај 20:12 , ,

Alfa Romeo 146 vo odlicna sostojba

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
17 ноем. 09:45 ,

Alfa Romeo 146 itno

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
13 ноем. 09:12 ,

Alfa Romeo 146 1.4tw Benzin/Tng

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 03:06 , ,

Se prodava

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул. 20:11 ,

Alfa Romeo 146

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 16:38 ,

Alfa Romeo 146 -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 22:19 , ,

Alfa Romeo 146

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
24 ноем. 16:05 , ,

ALFA ROMEO 146 SERVISIRANA TOP CENA

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 10:36 ,

ALFA ROMEO 146 1.9 JTD

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
20 окт. 15:32 , ,

ALFA ROMEO 146 110KS

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 06:24 , ,

Alfa Romeo 146

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 22:19 ,

Alfa Romeo 146

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 13:16 , ,

Alfa Romeo 146

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
23 јун. 08:10 ,

Alfa Romeo 146

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
14 јун. 19:13 ,

Alfa Romeo 146

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 14:07 , ,

Alfa Romeo 146

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 12:32 , ,

SE PRODAVA

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
10 фев. 00:36 , ,

Alfa Romeo 146 1.9jtd

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 21:52 , ,

ALFA ROMEO 146 1.4 benzin

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
27 ноем. 22:07 ,

ALFA ROMEO 146 1.4 -97

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
17 ноем. 15:28 ,

ALFA ROMEO 146 1.9 JTD -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 07:50 ,

Alfa Romeo146 1.9d i pikap -99

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
31 јул. 19:43 ,

Alfa Romeo 146 -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 10 000 - 14 999
16 јул. 18:56 , ,

Alfa Romeo 146 -12

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
04 јул. 12:49 ,

ALFA ROMEO 146 -01 ITNO

1 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 22:25 ,

Alfa Romeo 146 1.9 jtd TURBO 105 ps -01

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 20:24 , ,

Alfa Romeo 146 benzin plin klima zamena -96

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 23:27 , ,

Alfa Romeo 146 JTD -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 16:28 , ,

Alfa Romeo 1.4 16V -00

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
31 јан. 14:05 ,

Alfa Romeo 146 1.9jtd -00

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 18:55 ,

Alfa Romeo 146 1.9 JTD 77kW -00

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 15:06 , ,

Alfa Romeo 146 -96

670 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
24 ноем. 10:37 , ,

Alfa Romeo 146 -96

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
04 ноем. 18:26 ,

Alfa Romeo 146 -07

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
31 авг. 12:24 , ,

Alfa Romeo 146 -96

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
21 јул. 12:50 , ,

ALFA ROMEO 146 -99 MOZE MENUVAM

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 апр. 14:45 , ,

Alfa Romeo 146 -96 so plin moze zamena

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 19:37 ,

ALFA ROMEO 146 -00

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
18 фев. 17:57 ,

ALFA ROMEO 1.9JTD 99 POVOLNO 24 RATI BEZ KAMATA-99

2 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 16:19 ,

Alfa Romeo 146 -00 ili zamenuva so moja doplata

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток