Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 146 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 авг. 13:34 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Alfa Romeo 146 dizel

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
28 мај 20:12 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Alfa Romeo 146 vo odlicna sostojba

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
17 ноем. 09:45 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 146 itno

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
13 ноем. 09:12 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 146 1.4tw Benzin/Tng

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 03:06 Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул. 20:11 Автомобили , Велес

Alfa Romeo 146

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 16:38 Автомобили , Крива Паланка

Alfa Romeo 146 -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 22:19 Автомобили , Охрид , Дебарца

Alfa Romeo 146

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
24 ноем. 16:05 Автомобили , Скопjе , Карпош

ALFA ROMEO 146 SERVISIRANA TOP CENA

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 10:36 Автомобили , Куманово

ALFA ROMEO 146 1.9 JTD

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток