Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 146

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 мај 20:12 , ,

Alfa Romeo 146 vo odlicna sostojba

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
04 окт. 03:06 , ,

Se prodava

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 16:05 , ,

ALFA ROMEO 146 SERVISIRANA TOP CENA

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
20 окт. 15:32 , ,

ALFA ROMEO 146 110KS

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 06:24 , ,

Alfa Romeo 146

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 14:07 , ,

Alfa Romeo 146

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 12:32 , ,

SE PRODAVA

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
10 фев. 00:36 , ,

Alfa Romeo 146 1.9jtd

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 21:52 , ,

ALFA ROMEO 146 1.4 benzin

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
09 мар. 20:24 , ,

Alfa Romeo 146 benzin plin klima zamena -96

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток