Македонски | Shqip | English |

Липково | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 147 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


30 окт. 18:56 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147/1.9 jtdm

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 окт. 23:17 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147 1.9 dizel

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 12:06 Автомобили , Куманово

ALFAROMEO 147-06 150ks TI oprema uvoz CH

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 12:42 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
16 јун. 15:44 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147 JTD M-jet

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
22 мај 09:52 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115PS

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 17:11 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 17:10 Автомобили , Куманово

Rezervni delovi za Alfa 147

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
11 дек. 23:22 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147 1.9jtd

Година: 2003
Километража: 5 000 - 9 999
02 апр. 14:11 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток