Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 164

01 дек. 20:18 , ,

Alfa Romeo 164 2.5 td

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 20:14 , ,

Alfa Romeo 164

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
03 јун. 15:44 ,

Alfa Romeo itno

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 17:00 , ,

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 22:36 , ,

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 ЕУР

Година: 1990
Километража: 180 000 - 189 999
20 окт. 17:05 ,

Alfa 164 za motor so vasa doplata -94

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
20 окт. 17:05 ,

Alfa Romeo 164 klima -94 zamena moze na rati

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 19:07 , ,

ALFA ROMEO 164 2.0 -95 ITNO MOZE I ZA DELOVI

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 17:17 , ,

Alfa Romeo 164 moze i zamena za stransko so dok-91

850 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 10:49 , ,

Alfa Romeo 164 so plin -93

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток