Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 164 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


01 дек. 20:18 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Alfa Romeo 164 2.5 td

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 20:14 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Alfa Romeo 164

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
03 јун. 15:44 Автомобили , Струмица

Alfa Romeo itno

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 17:00 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 22:36 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 ЕУР

Година: 1990
Километража: 180 000 - 189 999
20 окт. 17:05 Автомобили , Велес

Alfa 164 za motor so vasa doplata -94

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
20 окт. 17:05 Автомобили , Велес

Alfa Romeo 164 klima -94 zamena moze na rati

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 19:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

ALFA ROMEO 164 2.0 -95 ITNO MOZE I ZA DELOVI

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 17:17 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa Romeo 164 moze i zamena za stransko so dok-91

850 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 10:49 Автомобили , Скопjе , Центар

Alfa Romeo 164 so plin -93

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток