Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 166

02 јул. 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
11 јун. 15:16 , ,

Alfa Romeo 166 -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 11:45 ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 септ. 01:01 , ,

Alfa Romeo 166 za delovi

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
18 септ. 12:11 ,

Alfa Romeo 166 2.4 jtd

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
24 јул. 00:08 , ,

ALFA ROMEO 166

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 23:05 ,

Alfa Romeo 166 2.4jtd top kola

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 21:30 , ,

ALFA ROMEO 166 2.0 TS PLIN FULL REGISTRIRANA

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 21:38 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD -99

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 21:41 ,

Alfa Romeo 166

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 17:09 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 23:22 ,

ALFA ROMEO 166 2.0 T SPARK

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
06 јан. 10:49 , ,

Alfa Romeo 166

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
15 окт. 00:44 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 17:40 , ,

Alfa Romeo 166 2.0 TS plin zavoli

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 12:37 , ,

Alfa Romeo 166

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 09:40 ,

Alfa Romeo 166 -05 JTD FULL

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 20:02 , ,

ALFA ROMEO 166 2.4 JTD

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 21:50 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 17:54 ,

ALFA ROMEO 166 3.0 BENZIN/PLIN

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 21:40 ,

Alfa Romeo 166 moze zamena

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 15:12 ,

ALFA ROMEO 166 2.4 JTD FULL OPREMA

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 13:57 ,

Alfa Romeo 166 jtd Shvajcarska

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 15:23 , ,

Alfa Romeo 166 20twin spark 114kw 157ps

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 20:31 , ,

Alfa Romeo 166 2.0 twinspark 114 kw (157 ps)

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 08:57 ,

Alfa Romeo 166 t spark 2.0 top extra cena

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 14:37 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 15:20 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD M-Jet Facelift

3 440 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 02:26 ,

Alfa Romeo 166 itno

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
08 фев. 16:01 , ,

Alfa Romeo 166 2,4 JTD

5 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
28 септ. 13:26 , ,

ALFA ROMEO 166JTD -02

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 13:19 , ,

Alfa Romeo 166 jtd dizel -00 pominati 200000

2 699 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 16:18 ,

ALFA ROMEO 166 JTD 2,4 -99

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 22:19 , ,

Alfa Romeo 166 2.0 LPG

2 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
29 јун. 06:28 , ,

Alfa Romeo 166 -11

3 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 45 000 - 49 999
05 јун. 20:40 ,

Alfa Romeo 166 -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 20:02 , ,

Alfa Romeo 166 Ti -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 18:13 , ,

Alfa Romeo 166 jtd 2.4 -03

3 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 21:44 ,

Alfa Romeo 166 -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 18:26 , ,

Alfa Romeo 166 2.0 T SPARK -00

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 21:05 , ,

Alfa Romeo 166 atestiran plin -00

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 11:38 , ,

ALFA ROMEO 166 2.4 JTD 20V 175 KS -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 04:18 ,

Alfa Romeo 166 2.4 jtd -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 19:06 , ,

Alfa Romeo 166 vo odlicna sostojba -01

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
14 мар. 10:54 , ,

Alfa Romeo 166 -00

2 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 13:05 , ,

Alfa Romeo 166 2.4 jtd -99

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
03 мар. 05:22 ,

Alfa Romeo 166 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 01:46 ,

Alfa Romeo 166 jtd -99

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток