Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Alfa Romeo Alfa 166

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Alfa Romeo Alfa 166 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 17:24 , ,

Alfa Romeo 166 2005

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 18:01 , ,

Alfa Romeo 166 2.0 TS

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 13:15 , ,

ALFA ROMEO 166 JTD ///SPORTLINE FULL OPREMA EXTRA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 15:49 , ,

Alfa Romeo 166 -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 15:16 , ,

Alfa Romeo 166 -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 11:45 ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 12:11 ,

Alfa Romeo 166 2.4 jtd

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
24 јул. 00:08 , ,

ALFA ROMEO 166

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 23:05 ,

Alfa Romeo 166 2.4jtd top kola

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 21:38 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD -99

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 21:41 ,

Alfa Romeo 166

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 17:09 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 23:22 ,

ALFA ROMEO 166 2.0 T SPARK

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
06 јан. 10:49 , ,

Alfa Romeo 166

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
15 окт. 00:44 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 17:40 , ,

Alfa Romeo 166 2.0 TS plin zavoli

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 12:37 , ,

Alfa Romeo 166

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 09:40 ,

Alfa Romeo 166 -05 JTD FULL

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 20:02 , ,

ALFA ROMEO 166 2.4 JTD

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 21:50 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 17:54 ,

ALFA ROMEO 166 3.0 BENZIN/PLIN

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 21:40 ,

Alfa Romeo 166 moze zamena

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 13:57 ,

Alfa Romeo 166 jtd Shvajcarska

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 15:23 , ,

Alfa Romeo 166 20twin spark 114kw 157ps

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 20:31 , ,

Alfa Romeo 166 2.0 twinspark 114 kw (157 ps)

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 08:57 ,

Alfa Romeo 166 t spark 2.0 top extra cena

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 14:37 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 15:20 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD M-Jet Facelift

3 440 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 02:26 ,

Alfa Romeo 166 itno

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
08 фев. 16:01 , ,

Alfa Romeo 166 2,4 JTD

5 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
28 септ. 13:26 , ,

ALFA ROMEO 166JTD -02

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 13:19 , ,

Alfa Romeo 166 jtd dizel -00 pominati 200000

2 699 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 16:18 ,

ALFA ROMEO 166 JTD 2,4 -99

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 22:19 , ,

Alfa Romeo 166 2.0 LPG

2 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
29 јун. 06:28 , ,

Alfa Romeo 166 -11

3 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 45 000 - 49 999
05 јун. 20:40 ,

Alfa Romeo 166 -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 20:02 , ,

Alfa Romeo 166 Ti -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 18:13 , ,

Alfa Romeo 166 jtd 2.4 -03

3 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 21:44 ,

Alfa Romeo 166 -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 18:26 , ,

Alfa Romeo 166 2.0 T SPARK -00

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 21:05 , ,

Alfa Romeo 166 atestiran plin -00

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 11:38 , ,

ALFA ROMEO 166 2.4 JTD 20V 175 KS -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 04:18 ,

Alfa Romeo 166 2.4 jtd -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 19:06 , ,

Alfa Romeo 166 vo odlicna sostojba -01

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
14 мар. 10:54 , ,

Alfa Romeo 166 -00

2 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 13:05 , ,

Alfa Romeo 166 2.4 jtd -99

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
03 мар. 05:22 ,

Alfa Romeo 166 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 01:46 ,

Alfa Romeo 166 jtd -99

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Alfa Romeo Alfa 166 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации