Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 33

04 фев. 12:58 , ,

Alfa Romeo Alfa 33

10 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
11 авг. 22:18 ,

Alfa Romeo Alfa 33

350 ЕУР

Година: 1987
Километража: 80 000 - 84 999
30 апр. 17:50 ,

Alfa Romeo 33

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
05 фев. 17:48 , ,

Alfa Romeo 33

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 13:30 , ,

Alfa Romeo 33

300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 08:17 , ,

Alfa Romeo 33 1.7

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
13 јун. 19:16 ,

ALFA 33 1.3 BENZIN 72000KM PRVA BOJA UNIKAT

1 250 ЕУР

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
01 јун. 00:12 , ,

Alfa Romeo boxer machine

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
31 мај 16:06 , ,

Аlfa Romeo

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 22:44 ,

Alfa Romeo 33i -93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
27 фев. 15:53 ,

Alfa Romeo -94

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
30 окт. 13:45 ,

Alfa 33 -95 moze zamena

1 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
13 авг. 17:31 ,

Alfa Romeo 33 - 94

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 110 000 - 119 999
07 јул. 16:05 ,

Alfa Romeo 33 -94

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
19 јун. 23:20 ,

Alfa Romeo 33 1.5 IE- 12/93

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
19 јун. 23:19 ,

Alfa Romeo 33 1.5 IE -93

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
29 мар. 19:12 , ,

Alfa Romeo 33 -94

450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 23:01 , ,

Alfa Romeo 33 -94

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток