Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 75 | Pazar3

14 дек. 02:22 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 75 td 2.0 -90

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток