Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | GT | Pazar3

15 јун. 21:29 Автомобили , Берово

Alfa Romeo GT

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
05 фев. 07:14 Автомобили , Берово

se prodava no moze i zamena za pomalo vozilo ili d

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
06 ноем. 08:29 Автомобили , Берово

ALFA ROMEO GT -04

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток