Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | GTV | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


18 септ. 16:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

ALFA ROMEO GTV 2000cm OLD TIMER -77

88 000 МКД

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 18:50 Автомобили , Скопjе , Карпош

ALFA ROMEO GTV OLD TIMER -77

88 000 МКД

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
09 мар. 11:48 Автомобили , Скопjе , Центар

ALFA ROMEO FULL OPREMA NAJUBAV

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
31 јан. 08:01 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Alfa Romeo GTV

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 23:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

ALFA GTV 2.0 16V

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 16:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Alfa Romeo GTV -96

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг. 15:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

Alfa Romeo GTV V6 TB Benzin/Plin LOVATO -00

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток