Македонски | Shqip | English |
07 дек. 23:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

ALFA GTV 2.0 16V

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 16:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Alfa Romeo GTV -96

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток