Македонски | Shqip | English |

Гостивар | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Giulietta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 20:24 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

8 890 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:32 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA -13 2.0JTD 170KS

8 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
24 јан. 19:27 ,

ALFA ROME GIULIETTA 2.0JTD -13

8 777 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 17:49 ,

ALFA GIULIETTA 1.6M-JET 105ks SPORT PAKET MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 11:58 Претпријатие ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm

6 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
05 окт. 11:35 , ,

Alfa Romeo Giulietta -10

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
09 јул. 10:03 Претпријатие ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6JTDM 120HP

11 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
15 ноем. 20:56 ,

Alfa Romeo Giulietta

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток