Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Giulietta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 21:24 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

8 890 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:32 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA -13 2.0JTD 170KS

8 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
17 окт. 20:27 ,

ALFA ROME GIULIETTA 2.0JTD -13

8 777 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
17 окт. 14:36 , ,

Alfa Romeo GIULIETTA 1.4-TB(170hp)EDINSTVENA VO MK

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
05 окт. 11:35 , ,

Alfa Romeo Giulietta -10

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
03 септ. 10:30 Претпријатие ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6JTDM 105HP DISTINCTIVE

9 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 11:37 Претпријатие ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6JTDM 105HP

9 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток