Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | MiTo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Денес 16:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa Romemo MiTo 1.4 Turbo 155Hp Neuvezeno

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
14 окт. 09:42 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa Romeo MiTo -09 1.6 dizel 120 ks 155000 km

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
07 окт. 08:39 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

ALFA MITO 1.3j tdm -11 euro5

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт. 20:01 Автомобили , Скопjе , Бутел

ALFA MITO 1.3 JTD -11

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
02 окт. 12:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa Romeo

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 09:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Alfa MiTo 1.3 jtd

5 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток