Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Гостивар

Alfa 146 , 2
Alfa 147 , 10
Alfa 156 , 14
Alfa 159 , 11
Alfa 166 , 1
Brera , 1
GT , 5
MiTo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Alfa Romeo | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 фев. 01:39 ,

alfa Romeo 147 2002 1,9dizel

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 10:56 ,

Alfa Romeo 159

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 18:36 , ,

Prodavam Alfa 147 JTD 1.9 2003

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 14:13 ,

Alfa Romeo 2.4 JTD itno -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 18:45 ,

Alfa Romeo 147

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 23:06 ,

Alfa Romeo 146 1.9 JTD

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 21:14 ,

Alfa Romeo GT 2.0 -05 BMW X3 2.0 -06

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
12 дек. 20:58 ,

Alfa Romeo GT 2.0

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
17 септ. 18:48 ,

Alfa Romeo

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 09:47 ,

ALFA ROMEO MITO

5 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
30 јун. 21:14 ,

Alfa Romeo 147

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 14:14 ,

Alfa Romeo Brera 3.2 q4

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
15 фев. 12:23 , ,

Alfa Romeo full oprema

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 23:56 ,

Alfa Romeo

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
27 септ. 17:30 ,

Alfa Romeo 159 jtd m

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 03:22 ,

Alfa156

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
21 јун. 04:27 ,

Alfa Romeo

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 02:56 ,

Alfa Romeo 159 147kw 200 ps

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 ноем. 22:04 ,

Alfa Romeo 159 top

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 15:35 ,

Alfa Romeo 159

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
14 авг. 22:06 ,

Alfa Romeo Sportvagon

1 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
19 јун. 11:53 ,

Alfa Romeo GT itno

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 јун. 15:10 ,

Alfa Romeo 159

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
03 јун. 18:12 ,

Alfa Romeo 147 jtdm

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 14:07 ,

Alfa Romeo 159

7 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 14:57 ,

Alfa Romeo 156 1.9 jtd top sostojba

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 03:18 ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
31 авг. 19:17 , ,

Alfa Romeo 147 Dizel -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
16 јун. 00:20 ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTDM -07

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 00:00 ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 19:03 , ,

Alfa Romeo 156 1.9 Dizel -99

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
26 мај 12:27 ,

Alfa Romeo 159 jtdm -07

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 18:08 ,

Alfa Romeo GT -05

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
25 мај 00:55 ,

Alfa Romeo

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 11:18 ,

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm -07

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 13:00 ,

Alfa Romeo 147 TDI 1.9 Full Oprema -04

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
16 јан. 15:59 ,

Alfa 156 jtd 16v sportvagon -03

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 16:14 ,

Alfa Romeo 147 -04

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
02 јан. 20:39 ,

Alfa 156 jtd 16v sport vagon -03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
09 ноем. 13:19 ,

Alfa Romeo Sport Vagon 156 JTD 1.9 -03

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 21:46 ,

Alfa Romeo -03

4 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 18:12 ,

Alfa 166 2.4jtd -02 moze zamena ful oprema

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
18 јул. 21:53 ,

Alfa Romeo 156 -03

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 16:19 ,

Alfa Romeo 146 -00 ili zamenuva so moja doplata

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Alfa Romeo | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации