Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Крива Паланка

Alfa 146 , 2
Alfa 147 , 51
Alfa 156 , 9
Alfa 159 , 17
Alfa 166 , 2
Giulietta , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Alfa Romeo | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 мај 13:42 ,

Alfa Romeo 156.2.4 JTDM 180ks

3 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 23:20 Претпријатие ,

Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2006

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
05 мар. 17:31 ,

ALFA GIULIETTA 1.6M-JET 105ks SPORT PAKET MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 16:02 Претпријатие ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0JTDM FACELIFT 150KS NAVI 2015

8 333 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 23:31 Претпријатие ,

Alfa Romeo 147 1.9JTD Facelift

2 990 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 17:29 ,

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD 101KS -04 REGIS I SERV

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 22:48 Претпријатие ,

Alfa Romeo 159 1.9JTDm 6brzini UNIKAT - 09

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 ноем. 09:29 Претпријатие ,

Alfa Romeo 147 1.9JTD M-jet 140ks 6brzini - 05

2 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 ноем. 22:00 Претпријатие ,

Alfa Romeo 159 1.9JTDm 120ks 6brizni ZAMENA -08

3 333 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 авг. 10:30 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 147 1.9M JET 122KS SPORT -08 VIP AUTO

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 19:48 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 147 1,9JTD M-JET 120KS -07

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 15:14 Претпријатие ,

Alfa Romeo 166 2.4JTDm AVTOMATIK REG+SERV -04

2 777 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 12:54 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 16:24 ,

ALFA ROMEO 159 1.9M-JET 120KS PROMOCIJA

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 23:48 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 159 1.9 M-JET 150 KS SPORT VIP AUTO

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 дек. 13:34 ,

ALFA ROMEO 159 1.9 M JET 120 KS MOZNA ZAMENA

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 09:08 Претпријатие ,

Alfa Romeo 147 1.9JTDm 120ks -06 multijet

2 555 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 септ. 07:57 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 159 1.9JTDm 150KS GIUGIARO -08

3 950 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 00:25 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 147 1.9 M-JET 122 KS 121 000KM VIP AUTO

3 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
22 мај 13:57 Претпријатие ,

Alfa Romeo 156 2.4 JTD 6BRIZNI UNIKAT - 01

1 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 13:28 ,

ALFA ROMEO 156 1.9 JTD KLIMATRONIC FULL OPREMA

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 20:39 ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd FULL OPREMA

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 20:17 ,

ALFA ROMEO 1.9JTDM-JET 122KS HIGHLINE CISTO NOVA

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 20:24 ,

ALFA ROMEO 147 1.9 M-JET 120KS 125504km SPORT

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
19 мар. 07:29 ,

ALFA ROMEO 156 2.4 jtd kompletno servisirana 01

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
06 мар. 16:49 ,

ALFA ROMEO 159 1.9M-JET 120KS NOVA MOZNA ZAMENA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 12:25 ,

ALFA ROMEO 159 1.9JTD REG SERV

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 16:38 ,

Alfa Romeo 146 -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 21:34 ,

Alfa Romeo 147 1.9jtd-06 PROMOCIJA

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 09:58 ,

ALFA ROMEO 159 1.9 Mjet CISTO NOVA Full

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 22:59 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 159 1.9M-JET 88KW 120KS -06

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 21:42 Претпријатие ,

Alfa Romeo 156 1.9 JTD 116ks KOZEN SALON REG -04

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 22:39 ,

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD REGISTRIRANA!

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
09 ноем. 21:09 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 159 1.9M-JET KOZA NAVIGACIJA 2006GOD

4 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 22:04 Претпријатие ,

Alfa Romeo 159 JTDm-120ks 6brizni UNIKAT - 07

4 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
06 окт. 14:03 ,

Alfa Romeo 147 gtd

3 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 21:52 ,

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD M SPORT PAKET FULL

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 21:52 ,

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD m SPORT PAKET FULL

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 11:22 Претпријатие ,

Alfa Romeo 147 1.9 JTD UNIKAT REDIZAIN

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 апр. 20:48 Претпријатие ,

Alfa Romeo 159 JTDm 150ks 6br XENON FULL ZAMENA

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 21:35 ,

ALFA ROMEO 147 FABRICKA SOSTOJBA-1.9JTDM/120KS

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
07 апр. 09:52 ,

Alfa Romeo 147 1.9JTD 120KS FACELIFT -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 23:06 ,

Alfa Romeo 147

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Alfa Romeo | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации