Македонски | Shqip | English |

Ауди - Продажба на нови и користени автомобили од марката Ауди

TT , 56
100 , 24
200 , 4
80 , 88
90 , 2
A1 , 7
A2 , 66
A3 , 1265
A4 , 2458
A5 , 216
A6 , 1597
A7 , 94
A8 , 230
Allroad , 25
Cabriolet , 8
Coupé , 2
Q3 , 21
Q5 , 58
Q7 , 168
QUATTRO , 13
R8 , 3
TT , 18

Нудите автомобил за продажба од марката ауди? А досега се соочувавте со потешкотии при продавањето без разлика дали се работеше за нов, или пак предобро сочуван автомобил?


Не грижете се! Се што треба да направите е да објавите оглас за продажба на вашите ауди автомобили - ауди а3, ауди 6, ауди а3 1.6 бензин, audi a4 2008, audi a3 2010, audi a1, audi a2, а истиот тој оглас ќе Ви донесе загарантирани купувачи во рекордно време!

19 мар. 22:54
Link:
,

Otkup na vozila

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
09 апр. 23:22
Link:
,

SE PRODAVA AUDI A6 2.5 TDI 176KS

1 МКД

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 16:06
Link:
Претпријатие ,

Audi A6 3.0 V6 TDI

17 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 16:32 , ,

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:11 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:06 Претпријатие ,

Audi A6 3.0 V6 TDI

17 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:50 Претпријатие ,

Audi A6 3.0 V6 TDI

17 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:48 Претпријатие ,

Audi A3 2.0 TDI Ambience

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:42 , ,

Audi A6 2.0TDI Automatic Xenon Led

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:42 , ,

Audi A3 sedan 1.6tdi 110hp ultra

14 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:42 Претпријатие , ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI

7 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:04 ,

Audi A4 2.0tdi 140hp facelift

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:22 , ,

Audi A3 2.0 TDI - 15 QUATTRO S-LINE

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:22 , ,

AUDI A3 2.0 TDI - 16 S-TRONIC

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:22 , ,

AUDI A4 3.0 TDI - 15 ALLROAD

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:20 , ,

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO - 18 STAKLO

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:18 , ,

Audi A4

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 13:59 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TDI

18 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:34 , ,

Audi A6 1994

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:30
Link:
, ,

Audi A5 3.0 V6 TDI Sportback Quattro 240hp 3xS Line 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:28
Link:
, ,

Audi A8 3.0 tdi quattro 4x4 2004

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 13:27 Претпријатие , ,

Audi A7 , 3.0 quatro , moze i zamena

28 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:08 ,

Audi A4 b8 -10 noemvri

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:07
Link:
, ,

Audi A5 3.0 V6 TDI Sportback Quattro 240hp 3xS Line 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:39 ,

Audi A3

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 12:03 , ,

AUDI A6 2.7 TDI quattro

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:54 , ,

Audi A6 2.0 TDI 18 Zoll BBS

7 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:38 ,

Audi Q7 3.0 TDI Quattro 2006 so zelen karton servisirano

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:26 , ,

Audi А4 1.6 benzin i plin

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:26 , ,

Audi Q7 3.0 tdi ne uvezena

27 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:21 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 11:17 ,

Audi q7

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:42 , ,

AUDI Q7 3.0TDI V6

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:34 , ,

Audi A4 2.0tdi 150ks 2018 kupena vo Porsche Skopje

27 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 10:15 Претпријатие , ,

Audi A4 2.5 TDI Diesel

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 400 000 - 449 999
Денес 10:13 Претпријатие , ,

Audi A6 -01

2 185 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:21 , ,

Audi a7 NEUVEZUVANA

21 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:09 , ,

Audi A3 2.0TDi 8V 2007g UNIKAT

5 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:45 ,

Audi A3 -19

20 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Денес 01:10 , ,

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:10 ,

Audi A6 3.0 od Germania prv sopstvenik

27 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 22:49 , ,

Audi A7 3.0 Quattro

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:49 , ,

Audi 3.0 quattro 245hp 2012

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:47 ,

Audi A8 4.0

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:23 , ,

AUDI A8 3000

14 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:19 , ,

AUDI A8 3.0 TDI LONG FULL!!!!

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:19 , ,

Se prodava

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999

Дали сте знаеле: "ауди", "audi 3", "продавам ауди", "audi a7", се едни од најчестите фрази кои се употребуваат за пребарување но и за објавување на огласи, а тоа говори многу за богатата понуда и побарувачка која што е достапна на нашиот сајт!Зошто Пазар3 е одлично место за да го продадете вашето ауди возило?


Причините за да објавите оглас во кое ги нудите вашите автомобили за продажба од брендот ауди се многубројни, но, сепак, Пазар3 се одлучи да Ви понуди само дел од големиот број на причини, за кои што сметаме дека ќе Ви бидат од најголема кориост!


Огромна побарувачка и понуда - Пазар3 е вистинското место кое што ги спојува оние кои се заинтересирани за купување на ауди автомобили, но и за оние кои што сакаат да ги понудат своите автомобили за продажба, а во ова ќе се уверите и самите откако ќе ги разгледате огласите.


Тука, луѓето постојано нудат и имаат потреба од секаков вид на ауди коли - audi a4 2008, audi a3 2010, audi a1, audi a2, audi a3 2010, audi a5, ауди а3 1.6 бензин, а тоа е одлично за секој еден од вас, особено за продавачите кои се заинтересирани за брза и ефикасна продажба на автомобили!


Најголемо огласувачко место - за ваша информација, Пазар3 важи за најголемиот огласувачки и купопродажен сајт во државата, а тоа значи дека тука ќе можете да купите или пак продадете буквално што и да посакате, почнувајќи од живеалишта, возила, автомобили од сите брендови вклучувајќи го ауди, електроника, спортска опрема па се од она што му е потребно на вашиот дом и семејство.


Тоа значи дека откако ќе објавите оглас налик на продавам "ауди", огромен број на заинтересирани клиенти ќе Ве контактираат, а тоа ќе резултира со брза и ефикасна продажба, онаква каква што сакате и заслужувате!


Феноменална посетеност - за да го продадете вашето ауди, потребно е луѓето да дознаат за вашата потреба, така?


Пазар3 Ви го обезбедува ова задоволство благодарејќи на дневната посетеност од над 70 000 посетители која што ќе Ви гарантира дека вашите огласи ќе бидат секогаш видени од огромен спектар на луѓе.Совети за пребарување и регистрирање на огласи


Ако сакате да ги следите огласите, и да видите какви видови на ауди автомобили се нудат на нашиот сајт, тогаш најдобриот начин за тоа би било да го искористите полето за пребарување, а во него, внесете клучни зборови кои соодејствуваат со тоа што го барате.


Пример - "ауди", "audi", "audi a4 2008", "audi a3 2010", "audi a2", "audi a3 2020", "audi a5" и тн, а откако ќе го сторите тоа, нашиот систем ќе Ви прикаже персонализиран избор на огласи чија природа е токму онаква каква што барате.


Кога станува збор за објавување на огласи, потребно е да внимавате на правилата за огласување, но и на уредувањето на огласите кое што подразбира пишување на кратки, јасни и едноставни огласи кои се разбирливи за читателите.


На пример, продавам "ауди" е добар пример за наслов, но, вашата порака би била уште подобро разбрана доколку насловот го содржи и моделот - audi a1, audi a2, ауди 6 и тн.


За крај, во главниот дел на огласот наведете повеќе информации околу состојбата, километражата, опремата и сл, а во завршниот дел наведете го вашиот телефонски број за контакт.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации