Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Audi | 80

24 јун. 12:40 , ,

AUDI 80 B4

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
25 мај 01:34 , ,

Audi 80 za Delovi

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
26 мар. 16:37 , ,

Аudo 80 B4

1 800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар. 15:54 , ,

Audi 80 B4 1.9TDI -93

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
30 јан. 17:19 ,

Audi 80 -92

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
10 дек. 02:21 , ,

Audi b4 1.9 tdi

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
08 дек. 15:24 , ,

Audi 80 b4 1.9 tdi

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 17:06 , ,

Audi 80 B4 1.9TDI

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
26 ноем. 12:13 , ,

AUDI 80

Година: 1990
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 12:13 ,

Prepecena rakija od dunja i praska

400 МКД

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
09 окт. 19:06 ,

Audi 80

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
02 окт. 22:21 , ,

Audi 80

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
19 септ. 08:29 , ,

Audi 80

1 290 ЕУР

Година: 1993
Километража: 30 000 - 34 999
03 јун. 15:39 , ,

Audi 80

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
02 јан. 22:28 ,

Audi 80 1.9 tdi full oprema

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: > 500 000
20 дек. 18:45 , ,

Audi 80 Б419 TDI

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
27 септ. 18:03 , ,

Audi 80

600 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 130 000 - 139 999
01 авг. 15:47 , ,

Audi 80 b3 prv sopstvenik

Година: 1988
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 20:20 , ,

Audi 80 b4 1.9d

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 16:15 ,

Audi 80

970 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
25 апр. 12:05 , ,

Audi 80 1.6

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 21:33 , ,

Audi 80 1.6 d B3

450 ЕУР

Година: 1989
Километража: 20 000 - 24 999
21 мар. 20:16 ,

Audi 80

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
09 фев. 23:24 , ,

Audi 80

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
15 дек. 21:18 , ,

Audi 80 odlicen moze zamena

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 15:14 , ,

Audi 80 za ljubiteli na AUDI

600 ЕУР

Година: 1980
Километража: 350 000 - 399 999
14 окт. 19:38 ,

AUDI 80 B4

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 12:05 , ,

Audi 80 1.9 tdi

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
30 септ. 12:46 , ,

Audi 80 b4

990 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 23:38 ,

Audi 80 plin atest registrirano

1 200 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
21 септ. 20:00 ,

AUDI 80 B3 1.8s 66kw ekstra

Година: 1989
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 11:51 , ,

Audi 80.b4

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 19:33 , ,

Audi 80

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
28 авг. 14:12 , ,

Audi 80 b4

1 700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
29 јун. 08:20 ,

Audi 80 ITNO

35 000 МКД

Година: 1988
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 20:12 , ,

Hemisko na avtomobili

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
24 мај 17:24 , ,

Audi 80 B4 Benzin-Plin Full Oprema

1 400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 21:57 ,

Audi 80 itno

450 ЕУР

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 19:35 ,

Audi 80 b4

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
09 мај 21:57 ,

Audi 80 b4 2.0 e

1 800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
01 мај 16:15 ,

Audi 80 moze zamena

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 22:30 , ,

Audi 80

2 000 ЕУР

Година: 1990
Километража: 35 000 - 39 999
09 фев. 14:21 , ,

Audi 80

1 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
09 фев. 14:01 , ,

Audi 80

1 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
29 јан. 20:47 ,

Audi 80

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
07 јан. 16:58 ,

Audi B4

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
25 дек. 11:17 , ,

Audi 80 B4 1.9 TDI

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 30 000 - 34 999
04 дек. 14:42 ,

Audi 80 -94

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 11:37 , ,

Audi B4 1.9 tdi 90ks -94

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 11:14 , ,

Audi 80 td -94

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток