Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Audi | 80 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


07 ноем. 17:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi 80 b4 1.9 td reg. ODLICNO

899 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт. 22:21 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi 80

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
30 септ. 13:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

AUDI 80

Година: 1990
Километража: 170 000 - 179 999
19 септ. 08:29 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi 80

1 290 ЕУР

Година: 1993
Километража: 30 000 - 34 999
03 јун. 15:39 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Audi 80

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
20 дек. 18:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi 80 Б419 TDI

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
27 септ. 18:03 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi 80

600 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 130 000 - 139 999
14 јул. 20:20 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi 80 b4 1.9d

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 12:05 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi 80 1.6

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 21:33 Автомобили , Скопjе , Сарај

Audi 80 1.6 d B3

450 ЕУР

Година: 1989
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток