Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Audi | A2 | Pazar3

01 ноем. 19:37 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A2 1.4I BENZIN 135000km AUDI-EDITION MAKSAUTO

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
29 окт. 17:08 Автомобили , Куманово

Audi A2 1.4 TDI

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 17:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A2 1.4 TDI CH 90 ps

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 13:27 Автомобили , Велес

AUDI A2 1.4TDI

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 19:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A2 dizel 1.4 tdi -04

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 15:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A2 1.4TDI -03 Panorama

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 01:37 Автомобили , Неготино

Audi A2

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 15:17 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A2 1.4 TDI KLIMATRONIK

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 13:41 Автомобили , Куманово

AUDI A2 1.4 TDI KLIMATRONIK

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 14:05 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A2 1.4TDI

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 10:42 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

AUDI A2 1.4tdi UNIKAT PANORAMA KROV KLIMATRONIK

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 15:17 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A2 1.4 Tdi Strom Color

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
31 дек. 14:49 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Audi A2

1 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
18 дек. 22:38 Автомобили , Прилеп

Audi A2 registriran i servisiran

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 19:24 Автомобили , Радовиш

Audi A2

1 880 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 09:15 Автомобили , Неготино

Audi A2

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 17:26 Автомобили , Струга

Audi A2

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 септ. 08:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A2 1.4TDI

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
23 авг. 18:38 Автомобили , Гостивар

AUDI A2 1.4 TDI

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
19 јул. 22:04 Автомобили , Велес

AUDI A2 1.4TDI NAJ FUL PANORAMA 4L NA 100KM OD CH

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 08:42 Автомобили , Тетово

Audi A2 1.6 FSI

2 599 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
02 мај 15:39 Автомобили , Велес

Audi A2

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 12:33 Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A2

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
15 окт. 20:17 Автомобили , Берово

AUDI A2

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 13:55 Автомобили , Велес

AUDI A2 1.4 TDI 55kw

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 14:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A2 1.4TDI

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
09 септ. 16:09 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A2

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
25 јул. 19:13 Автомобили , Тетово

Audi A2 1.4tdi

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
07 јун. 21:24 Автомобили , Валандово

Audi A2 1.4TDI

3 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 20:34 Автомобили , Гостивар

AUDI A2 1.4 TDI

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
03 апр. 11:32 Автомобили , Скопjе , Центар

Audi A2

3 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 20:20 Автомобили , Тетово

Audi A2 1.4 tdi

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
04 мар. 03:09 Автомобили , Битола

AUDI A2 1.4 16v 75кс

3 890 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 12:53 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

AUDI A2 1.4 75ks

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 20:09 Автомобили , Струмица

Audi A2 1.4 Dizel -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 18:36 Автомобили , Кавадарци

Audi A2 -00

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 20:19 Автомобили , Куманово

AUDI A2 OD CH 1.4 TDI -02

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 09:38 Автомобили , Куманово

AUDI A2 1.4 TDI -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 14:21 Автомобили , Куманово

AUDI A2 1.4 TDI -01

3 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 17:33 Автомобили , Берово

Audi A2 so pominati realni 194000km -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 19:32 Автомобили , Скопjе , Бутел

AUDI A2 1.4 TDI

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 14:38 Автомобили , Гостивар

Audi A2 1.4 S-line -04

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 17:29 Автомобили , Велес

AUDI A2 1.4TDI 4L NA 100KM S-LINE FACE LIFT -05

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
24 ноем. 15:48 Автомобили , Кавадарци

Audi A2 -01

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 23:19 Автомобили , Битола

AUDI A2 1.4 Benzin / Plin -02

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток