Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Audi | A3 | Pazar3

Денес 19:12 Автомобили , Велес

AUDI A3 1.9 TDI 105KS PERFEKTNO GARANCIJA ZA KM

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:39 Автомобили , Кочани

Audi A3

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 10:37 Автомобили , Куманово

Audi A3

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A3 19tdi vo perfektna sostojba

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A3 -02 MK na registracii

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:36 Автомобили , Гостивар

Audi A3 1.6 FSI uvezene od ch Top

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:44 Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A3 TDI 1.6 105ks NEUVEZUVANO

11 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 08:11 Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A3 2.0 TDI S-Line

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 07:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 20:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

AUDI A3 1.9TDI 105KS -04/05

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 20:18 Автомобили , Радовиш

Audi A3

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 19:32 Автомобили , Тетово

Audi A3 ITNO

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 18:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A3 Sportback 2.0 TDI 184 Hp Quattro S-tronic

24 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
18 ноем. 13:01 Автомобили , Струга

AUDI A3 1.9 TDI model -10

8 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 09:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

AUDI A3 2.0 TDI

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
18 ноем. 01:08 Автомобили , Штип

Audi A3 1.6 TDI -11

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 00:57 Автомобили , Кочани

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
17 ноем. 23:15 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -04

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
17 ноем. 18:10 Автомобили , Прилеп

Audi A3

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 10:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW GOLF 6 2.0TDI COMFORTLINE-10

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 08:58 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 MOZE ZAMENA ZA POGOLEMO -05

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 17:58 Автомобили , Куманово

Audi A3 2.0Tdi Swajcarija Staklo Novo

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 10:45 Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK FACELIFT

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 13:55 Автомобили , Куманово

Audi A3 TOP 2.0

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
15 ноем. 11:39 Автомобили , Скопjе , Аеродром

AUDI A3 S-line S-tronic

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
14 ноем. 23:46 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A3

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
14 ноем. 18:25 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 SPORTBACK AMBIENT 2.0TDI 140KS FULL 11.20g

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 14:49 Претпријатие Автомобили , Велес

AUDI A3 2.0 TDI 140ks S-LINE QUATTRO

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 ноем. 21:42 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A3 2.0 140ps -10/11

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 17:54 Автомобили , Тетово

AUDI A3 SPORTBACK -07 S LINE FULL OPREMA EXTRA

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 ноем. 17:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A3

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток