Македонски | Shqip | English |

Гевгелија | Возила | Автомобили | Audi | A3

Вчера 07:45 , ,

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 21:33 , ,

Audi A3 1.9 TDI

2 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 18:08 , ,

Audi A3 1.9 TDI

5 199 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 13:55 , ,

Audi A3 2.0tdi

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
08 ноем. 10:18 , ,

Audi A3 2.0 170ks DSG FULL OPREMA EXTRA CENA KES

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 11:24 , ,

Audi A3 90 ks 5 vrati

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 23:06 , ,

Audi A3 2.0TDI 140 KS -03

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 16:49 , ,

AUDI A3 -97 90KS 66KW ODLICNA

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток