Македонски | Shqip | English |

Крива Паланка | Возила | Автомобили | Audi | A3

25 окт. 18:19 ,

AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 SPORTBACK EURO 4

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 22:50 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI Quatro Sportback

12 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
21 окт. 11:47 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI Sline 8 ventili

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 18:48 Претпријатие ,

AUDI A 3 1.6 TDI 110 KS S-TRONIC BI-XENON VIP AUTO

13 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
13 окт. 21:50 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS 2010

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
05 окт. 10:11 Претпријатие ,

AUDI A 3 1.6TDI 110KS EU-6 SPORTBACK NAVI VIP AUTO

12 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
19 септ. 17:31 Претпријатие ,

AUDI A3 SPORTBACK 2xS-LINE 2.0TDI 140KS 182.000KM

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 11:14 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0TDI 8 VENTILI 140KS SPORTBACK VIP AUTO

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 09:06 ,

audi a3

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 20:54 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini SPORTBACK -06

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 08:45 Претпријатие ,

AUDI A 3 2.0 TDI 150 KS EURO 6 SPORTBACK VIP AUTO

13 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
02 јул. 10:47 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDi 140ks *DSG* SPORTBACK - 07

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 21:24 Претпријатие ,

Audi A3 1.9 TDI 105ks SPORTBACK Klimatronik 06

5 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 08:24 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0TDI 140KS S-LINE NEW FACE -09

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 01:38 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2007G. 173.000KM REGI I SERV

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 10:33 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0TDI 140KS S-LINE REG SERV -06

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 19:50 ,

AUDI A3 TDI 8V SPORTBACK CISTO NOVO! MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 20:48 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2007G. 175.000KM 100%

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 апр. 17:28 ,

AUDI A3 SPORTBACK 1.9TDI 105KS 195.000KM

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 07:56 ,

Audi A3 2.0tdi 8v -07 CISTO NOVO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 апр. 13:37 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS -05 MOZNA ZAMENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 апр. 10:41 Претпријатие ,

Audi A3 1.9TDI 105ks NAVIGACIJA SPORTBACK -08

5 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 10:39 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI 140ks 6 brzini UNIKAT -04

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 10:10 ,

Audi A3

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 16:49 Претпријатие ,

Audi A3 Sportback

5 222 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 мар. 13:48 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI 140ks 6brzini UNIKAT -05

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 11:05 ,

AUDI A3 2.0TDI 8V 140KS 2XSLINE NAVI KOZHA FULL 06

5 333 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 јан. 18:50 Претпријатие ,

AUDI A3 20TDI 8 VENTILI DSG S-LINE -06

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 10:51 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI 140ks 6brizni SPORTBACK ZAMENA -06

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 дек. 12:22 Претпријатие ,

Audi A3 2.0 TDI 140ks 6brzini REG+SERV - 04

3 150 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 08:54 ,

AUDI A3 SPORTBACK AMBIENT 2.0TDI 140KS FULL 11.20

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 09:43 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9 TDI 105KS 3-VRATI SPORT -04 VIP AUTO

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 ноем. 18:25 ,

AUDI A3 SPORTBACK AMBIENT 2.0TDI 140KS FULL 11.20g

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 18:30 ,

AUDI A3

6 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 13:32 ,

Audi A3 2.0tdi 8v 140ks -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт. 11:48 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI 140ks 8ventili SPORTBACK ZAMENA 07

6 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 17:44 ,

AUDI A3 2.0TDI 140ks 8V SPORTBACK LIZING MAKS AUTO

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
14 септ. 17:56 Претпријатие ,

AUDI A 3 2.0 TDI 8VENTILI 140KS SPORTBACK VIP AUTO

5 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
10 септ. 16:58 ,

AUDI A3 SPORTBACK 1.9TDI 105KS DPF -08

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 19:23 ,

AUDI A3 TDI 8V SPORTBACK NAVI 101000km MAKS AUTO

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
31 авг. 11:16 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI 140ks 8ventili 6brzini 09 - ZAMENA

7 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 10:42 Претпријатие ,

Audi A3 1.9TDI Sportback

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999


Кон почеток