Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Audi | A4

15 окт. 03:08
Линк
, ,

Audi A4 2.0 TDI

8 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 19:20
Линк
, ,

AUDI A4 2.0 -08

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:10 , ,

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:14 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS S-LINE LED NAVI -10.MT Auto

9 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:17 , ,

Audi A4 TDI 2.5 -03 120kw 163 KS Perfektno

4 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 20:17 , ,

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 19:52 , ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI -10

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:21 , ,

Prodavam AudiA4

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:22 , ,

Audi А4 74kw 116kc 1.6 b

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:20 , ,

Audi Quattro 3.0

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 15:41 ,

AUDI A4 Facelift 2.0 TDI Navi

14 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:48 Претпријатие ,

Audi A4 AVANT 2.0TDI 136HP BUSINESS LINE ULTRA

12 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:51 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:57 , ,

Audi A4 2.0 tdi

11 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:27 ,

AUDI A4 B71.9 TDI

456 789 МКД

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 09:48 Претпријатие , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

21 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 09:45 Претпријатие , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

10 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:25 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TDI Avtomatik

9 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 01:28 , ,

Audi A4 1.9 -01

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 01:25 , ,

Audi A4

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:49 ,

AUDI A4 2.0 avtomatic

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 00:14 ,

Audi A4

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 21:36 , ,

AUDI A4 2.7

12 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 20:02 Претпријатие , ,

AUDI A4 2.0 TDI 103KW -05 GODINA MOZE RAZMENA

5 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 19:50 Претпријатие , ,

AUDI A4 2.0 TDI 103KW -05 GODINA MOZE RAZMENA

5 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 19:26 ,

Audi A4 povolno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 18:28 , ,

KUPUVAM ZDRAVI I HAVARISANI AVTOMOBILI. SEKAKVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
19 окт. 18:25 ,

Audi A4 tdi

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
19 окт. 17:49 , ,

Audi A4 -08

10 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 16:35 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 12:37 ,

Audi A4 2.0 tdi 170hp

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 12:35 , ,

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI-07 S LINE Uvoz Switzerland

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 12:33 , ,

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 12:15 ,

Audi A4 1.9tdi -01

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 11:44 ,

Audi A4 2.0 tdi 143 ks PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 00:59 , ,

Audi A4

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
19 окт. 00:57 , ,

Audi A4 karavan -01 dizel

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
18 окт. 23:57 ,

AUDI A4 2.0 OD NOVITE MODELI

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
18 окт. 23:08 , ,

Audi A4 1.9 tdi 131ps

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 22:33 , ,

Audi A4 2.7 TDI

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 22:07 ,

AUDI A4 odlicna sostojba

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 22:03 Претпријатие , ,

AUDI A4 2.0 TDI 2013 GODINA

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
18 окт. 22:02 Претпријатие , ,

AUDI A4 2.0 TDI 2007 GODINA

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 21:54 Претпријатие ,

Audi A4 2.0

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 21:19 ,

Audi A4 2.0 tdi

12 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
18 окт. 19:00 , ,

Audi A4 2.0 TDI so 56000km

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 55 000 - 59 999
18 окт. 18:34 ,

Audi A4

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999


Кон почеток