Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Audi | Allroad | Pazar3

19 ноем. 12:18 Автомобили , Скопjе , Карпош

AUDI ALLROAD - 03 quattro

3 200 МКД Намалена цена

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
18 ноем. 12:43 Автомобили , Куманово

AUDI A6 ALLROAD limited 180PS

3 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 ноем. 21:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI ALLROAD 3.0 tdi CH

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 15:30 Претпријатие Автомобили , Велес

Audi A6 2.7 TDI Quattro Allroad -07

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 18:05 Автомобили , Делчево

Audi Allroad

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
17 јан. 01:32 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Audi A6 Allroad

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
21 ноем. 13:50 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A6 Allroad TDI 132KW 180KS Quattro extra cena

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 13:11 Автомобили , Гостивар

Audi A4 Allroad 3.0tdi

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 септ. 18:06 Автомобили , Велес

Audi Allroad

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 08:54 Автомобили , Скопjе , Центар

Audi A6 allroad

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 13:05 Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A6 ALLROAD 2.5 TDI QUATTRO EKSTRA

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 јул. 16:44 Автомобили , Гостивар

Audi A6

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
30 септ. 01:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi Allroad 2.5 tdi quattro 180hp -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 18:17 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi Allroad -04

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
16 мар. 19:27 Автомобили , Охрид

Audi A6 Allroad -04

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 15:28 Автомобили , Прилеп , Долнени

Audi Allroad -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 13:57 Автомобили , Струга

Audi A6 TDI Allroad- 04

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
14 јан. 12:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi Allroad 2.5 TDI -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 12:22 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi Allroad -04

6 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток