Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Audi | Q5

Вчера 07:30 Претпријатие ,

AUDI Q5 2.0TDI 170KS 4x4 QUATTRO -11

13 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 22:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
03 јул. 12:28 Претпријатие ,

Audi Q5 2.0 TDI 190 KS Quattro Camera

23 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
01 јул. 13:59 Претпријатие ,

Audi Q5 2.0TDI 163KS Quattro LED Navi

39 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 60 000 - 64 999
29 јун. 10:22 , ,

Audi Q5 -11

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 18:14 ,

AUDI Q5 ALLROAD 2.0TDI 170ks F1 REG+SERV MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 21:55 , ,

AUDI Q5 3xSline 2,0 TDI QUATTRO

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 22:11 ,

Audi Q5 .2.0 TDI . 85 000 km

15 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
18 мај 21:43 ,

Audi Q5 ,2.00 tdi 85000 km

15 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
29 апр. 19:29 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO DSG

17 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 11:56 , ,

AUQI Q5 FULL OPREMA MOZE ZAMENA

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 15:39 , ,

Audi Q5 s-line 3.0 TDI quattro

16 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 11:37 Претпријатие ,

Audi Q5 2.0TDI 150HP ULTRA

25 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
28 мар. 11:36 Претпријатие ,

Audi Q5 2.0TDI 150HP

19 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
28 мар. 11:04 Претпријатие ,

Audi Q5 2.0TDI 150HP ULTRA

24 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
14 мар. 08:08 , ,

AUDI Q5 S.line 3.0 TDI 180.Kw 245.PS -14 S

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 14:39 ,

AUDI Q5 2.0 TDI

15 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
02 мар. 17:30 , ,

AUDI Q5 -11

16 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 17:11 ,

Audi Q5 2.0TDI Qattro 170KS

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 јан. 11:36 , ,

Audi Q5 DSG

23 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
08 јан. 19:16 ,

Audi Q5 S line 3.0 240 ks -10

12 800 МКД Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 16:16 , ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

16 000 МКД

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 08:46 , ,

Audi Q5

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 12:48 , ,

AUDI Q5 4x4 S-LINE +

18 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
12 авг. 10:25 , ,

Audi Q5 3.0 TDI QUATTRO

17 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 23:15 ,

AUDI Q5 SLINE

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 18:35 , ,

Audi Q5 3.0tdi ABT

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 21:37 , ,

Audi Q5 20. tdi 195 ks

51 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999
01 дек. 02:17 ,

Audi Q5 Quattro

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
16 ноем. 21:39 , ,

AUDI Q5 2.0 TDI Quattro

17 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
17 окт. 11:31 ,

Audi Q5 Quattro 2.0 173KS DIZEL

20 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 09:10 ,

Audi Q5 3.0 TDI 2 Sline

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 22:47 , ,

Audi Q5

20 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 16:20 Претпријатие , ,

Audi Q5 2.0 TDI

19 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
09 јул. 19:58 , ,

Audi Q5

25 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 17:50 , ,

AUDI Q5 -09

14 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 19:15 , ,

Audi Q5 perfektno socuvano

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 19:59 ,

AUDI Q5 Quatro 2.0

33 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
26 окт. 13:14 , ,

AUDI Q5

23 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 окт. 18:49 , ,

Audi Q5

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
13 септ. 20:12 , ,

Audi Q5 2.0-170ks 4×4 quatro exstra -09

16 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 12:18 , ,

AUDI Q5 Quatro TDI 2.0 -11 moze zamena

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
18 јун. 08:08 ,

Audi Q5 2.0 tdi quatro

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
06 јун. 11:43 ,

AUDI Q5 QUATTRO 2.0 tdi 170ks

22 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
02 јун. 07:51 , ,

Audi Q5

24 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 септ. 18:54 ,

AUDI Q5 -09

22 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
20 ноем. 20:58 Претпријатие , ,

Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO S-TRONIC -10

1 000 000 МКД

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
05 окт. 13:59 ,

Audi Q5 -10 Itno

17 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 400 000 - 449 999
19 јул. 15:14 , ,

Audi Q5 -11

24 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток